Nowatorskie podejście do udostępniania lokalizacji (przeczytaj nawet jeśli nigdy nie myślałeś, że udostępnianie lokalizacji może Ci się przydać) # 2.

 

W pierwszej części tego artykułu opisaliśmy najważniejsze możliwości udostepnianego konta. Dziś pora na  przedstawienie kilku branżowych przykładów, gdzie udostępnianie ma istotne znaczenie w codziennym korzystaniu z systemu monitoringu GPS. 

 

Transport, transport, transport 

Największa grupa odbiorców systemów monitoringu GPS. Zarządzanie transportem, koordynacja załadunków i przesyłów towarów. Tutaj sprawa jest raczej ewiedenta. Odbiorca transportu chce wiedzieć kiedy dotrze do niego dostawa. 

Tutaj warto zwrócić uwagę na to, że osoba która czeka na transport i ma udostepniony monitoring GPS Control z danym pojazdem, może sama sobie ustalić jak wygląda auto na które czeka, a jak ma wyglądać auto, które już nie ma znaczenia - czyli takie które już wykonało swoje zadanie. Najważniejszy jest fakt, że wszystkie te zmiany odbywają się praktycznie niezależnie od konta głównego abonenta usługi.

 

Agencje ochrony mienia

Prowadzisz agencję ochrony i chcesz udowodnić zleceniodawcy, że Twoi pracownicy pracują porządnie? Monitoring GPS działa głównie na zewnątrz, ale w przypadku dozoru stref przemysłowych, budów, itp. często kilku ochroniarzy znajduje się właśnie na zewnątrz. Dzięki udostępnianiu możesz nadzorować wykonywane praca i podzielić się tym nadzorem ze swoim zleceniodawcą. Nasi klienci wielokrotnie przekonali się,  że monitoring personalny GPS stał się kluczowym argumentem w wyborze usługodawcy.

 

Firmy usługowo-monterskie

Kiedy Twoi pracownicy działają zdalnie i w dużej mierze się przemieszczają obsługując ciągle innych klientów będąc np. monterami telewizji satelitarnej, może internetu to udostępnianie może być totalnym podniesieniem standardu pracy Twojej firmy.

W jaki sposób? Po pierwsze, przyjmując zlecenie np. reklamacyjne - możesz udostępnić klientowi lokalizacje montera - by mógł być na czas wtedy kiedy zostanie odwiedzony. Po drugie, ograniczysz niepotrzebny ruch telefoniczny, czas i irytację - w przypadku gdy monter się spóźnia (co przecież może się zdarzyć). I wreszcie po trzecie, dzieki udostępnianiu monitoringu GPS Twoi klienci poczują się traktowani profesjonalnie dzięki czemu Twoja firma zyska w ich oczach na wartości.

 

Czy to wszystko?

Wręcz przeciwnie - to dopiero początek. Tym artykułem chcieliśmy tylko poruszyć wyobraźnię przedstawiając faktyczne zastosowania systemu GPS Conrol.  Co jeszcze można z tym zrobić? Odpowiedzi może być naprawdę sporo choćby pomysł na udostępnianie lokalizacji autobusu z dziećmi jadącymi na kolonie albo jakiejś gwiazdy sportu albo podróży dookoła świata online? 

Masz pomysł na udostępnianie za pomocą GPS Control  i chciałbyś go z nami zrealizować? Skontaktuj się z nami skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

 

 

 

Opinie
"Nie miałem pojęcia jak monitoring samochodu ułatwia codzienną pracę. Dziś nie wyobrażam sobie pracy bez monitoringu GPS. Zdecydowanie polecam."
Marek, Kraków 15.12.2011
Gwarancja satysfakcji
Kupując tutaj otrzymujesz 30-dniową bezwarunkową gwarancję. Jeśli zamówienie nie spełni Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy a także zwrócić zakupiony towar za który oddamy Ci zapłaconą kwotę.