Nowatorskie podejście do udostępniania lokalizacji (przeczytaj nawet jeśli nigdy nie myślałeś, że udostępnianie lokalizacji może Ci się przydać) # 1.

Monitoring GPS jest świetny, ale ...

Wyobraźmy sobie sytuację, że masz monitoring GPS i możesz swobodnie obserwować co dzieję się z Twoimi samochodami. To rewelacyjnie upraszcza pracę; ogranicza konieczność telefonowania i zabierania czasu. Włączasz monitoring i wiesz od razu wystarczająco dużo by podejmować decyzję. 

Niby wszystko w porządku, jeśli tylko Ty potrzebujesz znać lokalizację swoich samochodów. W rzeczywistości taka sytuacja zdarza się nieczęsto, bowiem transport opiera się raczej na relacji wysyłający - odbierający. I tak oto ciągle ktoś wydzwania albo do kierowcy (zmniejszając komfort jego pracy), albo do Twojej firmy z pytaniem gdzie jest kierowca, kiedy będzie, itd., itd. To strata czasu zarówno dla Twojej firmy jak i dla tych z którymi biznes. 

 

Pomyślmy inaczej

A gdyby tak można było udostępnić naszemu kontrahentowi praktycznie cały system, wybrane pojazdy, by mógł wszystko ustawić po swojemu a jednocześnie nie ingerował w nasze ustawienia? O ile usprawniłoby to pracę po obu stronach dostawy?

 

Udostępnianie lokalizacji GPS Control - sekret który tkwi w szczegółach

Funkcjonalność związana z udostępnianiem konta i lokalizacji jest dostępna standardowo bezpłatnie w GPS Control. Każdy użytkownik (abonent) systemu może dodać dowolną ilość użytkowników, którym może udostępnić konto. Użytkownik korzystający z takiego udostępniania może po zalogowaniu się do konta:

  • personalizować wygląd markerów
  • obserwować online jeden lub wiele pojazdów 
  • dodawać własne opisy markerów
  • przeglądać trasy, historię
  • generować raporty
  • tworzyć własne strefy i miejsca do wykorzystania w raportach

Warto podkreślić, że wszystkie zmiany na koncie udostepnionym są niezależne od konta głównego. W tym modelu jedna osoba może obserwować po jednym obiekcie, samochodzie z różnych firm, bez konieczności logowania się na osobnym koncie GPS Control.

 

W jaki sposób to wszystko wykorzystać?

Więcej na temat konkretnych przykładów użycia udostępniania konta monitoringu GPS przeczytasz w artykule Udostępnianie monitoringu GPS w przykładach #2.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat monitoringu GPS Control? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

 

 

 

Opinie
"Nie miałem pojęcia jak monitoring samochodu ułatwia codzienną pracę. Dziś nie wyobrażam sobie pracy bez monitoringu GPS. Zdecydowanie polecam."
Marek, Kraków 15.12.2011
Gwarancja satysfakcji
Kupując tutaj otrzymujesz 30-dniową bezwarunkową gwarancję. Jeśli zamówienie nie spełni Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy a także zwrócić zakupiony towar za który oddamy Ci zapłaconą kwotę.