Wybierz system monitoringu bez stresu.
Testuj przez 30 dni bez ryzyka i przekonaj się czy GPS Control jest dla Ciebie.

Dokładnie tak, decydując się na zakup masz całe 30 dni na odstąpienie od umowy oraz zwrot towaru. Jeśli GPS Control nie spełni Twoich oczekiwań zwrócimy Ci pieniądze

Certyfikat - Gwarancja Satysfakcji GPS Control


Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w nieuszkodzonym stanie wraz z dowodem zakupu oraz poprawnie wypełnionym formularzem zwrotu.

Po otrzymaniu przesyłki i uznaniu zwrotu, klient otrzymuje korektę faktury VAT, której kopię po podpisaniu powinien odesłać na nasz adres.

Zwrot należności za zwrócone towary/usługi, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 14 dni roboczych na wskazane konto od daty otrzymania zwrotu oraz kopii faktury korygującej. Koszty odesłania towaru ponosi nabywca. 

Opinie
"Nie miałem pojęcia jak monitoring samochodu ułatwia codzienną pracę. Dziś nie wyobrażam sobie pracy bez monitoringu GPS. Zdecydowanie polecam."
Marek, Kraków 15.12.2011
Gwarancja satysfakcji
Kupując tutaj otrzymujesz 30-dniową bezwarunkową gwarancję. Jeśli zamówienie nie spełni Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy a także zwrócić zakupiony towar za który oddamy Ci zapłaconą kwotę.