Montaż 

Promocja Montaż GRATIS

W ramach promocji "Montaż GRATIS", podstawowy montaż urządzeń GPS wykonywany w siedzibie GPS Control sp. z o. o. realizowany jest nieodpłatnie dla umów na czas określony zawartych do końca bieżącego miesiąca. W ramach montażu podstawowego urządzenie zostanie podpięte (wraz z wszelkimi niezbędnymi antenami i bezpiecznikami) do zasilania i informacji o stanie stacyjki.

 

Montaże specjalistyczne

Koszty instalacji montaży specjalistycznych, wymagających np. podpięcia się do szyny CAN, blokady zapłonu, alarmu lub innych elementów pojazdu, ustalane są każdorazowo indywidualnie. Skontaktuj się z nami, by wycenić taki montaż - zapraszamy do kontaktu.

 

Gwarancja

Wszystkie urządzenia dostępne do nabycia na stronie www.gpscontrol.pl objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

Nie są objęte gwarancją uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych takich jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, pożar, uderzenia pioruna, nieprawidłowe czy niestabilne napięcie zasilania, niewłaściwa instalacja czy obsługa, jak również eksploatacja niezgodna z przeznaczeniem. 

Warunkiem respektowania gwarancji jest przedstawienie przez klienta dowodu zakupu.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z niezgodności towaru z umową.

 

Gwarancja Satysfakcji

Sprawdź monitoring GPS bez ponoszenia ryzyka, przez 30 dni. Więcej na temat Unikalnej Gwarancji Satysfakcji.

Opinie
"Nie miałem pojęcia jak monitoring samochodu ułatwia codzienną pracę. Dziś nie wyobrażam sobie pracy bez monitoringu GPS. Zdecydowanie polecam."
Marek, Kraków 15.12.2011
Gwarancja satysfakcji
Kupując tutaj otrzymujesz 30-dniową bezwarunkową gwarancję. Jeśli zamówienie nie spełni Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy a także zwrócić zakupiony towar za który oddamy Ci zapłaconą kwotę.